BIP Urzędu Miasta i Gminy Ruciane-Nida

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miasta i Gminy Ruciane-Nida

BURMISTRZ MIASTA I GMINY RUCIANE-NIDA
Piotr Ryszard Feliński

pokój numer 15
tel.: 87 425 44 30
e-mail: piotr.felinski@ruciane-nida.pl


ZASTĘPCA BURMISTRZA MIASTA I GMINY RUCIANE-NIDA

SEKRETARZ

Danuta Kowalewska

pokój numer 15
tel.: 87 425 44 30
e-mail: sekretarz@ruciane-nida.pl


SKARBNIK GMINY 
Wioletta Jaworska-Bastek

pokój numer 9
tel.: 87 425 44 37
e-mail: skarbnik@ruciane-nida.pl


RADCA PRAWNY
Dariusz Bączek
tel.: 87 425 44 30


ZASTĘPCA KIEROWNIKA USC
Marlena Paradowska

pokój numer 6
tel.: 87 425 44 33
e-mail:marlena.paradowska@ruciane-nida.pl


ST. DS. EWIDENCJI LUDNOŚCI

Kornelia Dawid

pokój numer 6
tel.: 87 425 44 46
e-mail: kornelia.dawid@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. OBSŁUGI SEKRETARIATU
Dorota Małż


pokój numer 15
tel.: 87 425 44 30 
e-mail: umig@ruciane-nida.pl


ST DS. OBRONNOŚCI

Bartosz Moroz

pokój numer 2 
tel.: 87 425 44 52
e-mail: bartosz.moroz@ruciane-nida.pl


ST. DS. OBSŁUGI BIURA RADY 
Anna Olszak-Waszkiewicz

pokój numer 3
tel.: 87 425 44 43
e-mail: rada.miejska@ruciane-nida.pl

anna.waszkiewicz@ruciane-nida.pl 


ST. DS. KOMUNIKACJI ZEWNĘTRZNEJ 
Agnieszka Olszak

pokój numer 8
tel.: 87 425 44 31
e-mail: agnieszka.olszak@ruciane-nida.pl


ST. DS. INFORMACJI TURYSTYCZNEJ

Lidia Borys-Dymczyk
e-mail: lidia.borys-dymczyk@ruciane-nida.pl

Informacja Turystyczna
ul. Dworcowa 5A
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 425 44 44 


ST. DS. POZYSKIWANIA FUNDUSZY ZEWNĘTRZNYCH
Marek Kaczmarczyk


pokój numer 8 
tel.: 87 425 44 31
e-mail: marek.kaczmarczyk@ruciane-nida.pl


INFORMATYK
Jacek Izdebski

pokój nr 18
tel.: 87 425 44 42
e-mail: jacek.izdebski@ruciane-nida.pl

 

ST. DS. KADR 
Barbara Klimaszewska-Rodzim

pokój numer 1
tel. 87 425 44 53
e-mail: barbara.rodzim@ruciane-nida.pl

REFERAT FINANSOWYKIEROWNIK REFERATU
Ewa Kozicka


pokój numer 10
tel.: 87 425 44 36
e-mail: ewa.kozicka@ruciane-nida.pl


ST. DS. WYMIARU PODATKÓW
Patrycja Samsel

pokój numer 13
tel.: 87 425 44 49
e-mail: patrycja.samsel@ruciane-nida.pl

ST. DS. DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
Ilona Makowiecka

pokój numer 12
tel.: 87 425 44 50
e-mail:ilona.makowiecka@ruciane-nida.pl

ST. DS. KSIĘGOWOŚCI PODATKOWEJ
Michalina Cwalińska
pokój numer 13
tel.: 87 425 44 49
e-mail: michalina.cwalinska@ruciane-nida.pl

ST. DS. EGZEKUCJI
Justyna Sajdak

pokój numer 12
tel.: 87 425 44 50
e-mail: justyna.sajdak@ruciane-nida.pl

ST. DS. KSIĘGOWOŚCI WYDATKÓW BUDŻETOWYCH
Patrycja Sadowska

pokój numer 11
tel.: 87 425 44 47
e-mail: patrycja.sadowska@ruciane-nida.pl


ST. DS. KSIĘGOWOŚCI DOCHODÓW BUDŻETOWYCH
Justyna Piwowarska 

pokój numer 11
tel.: 87 425 44 47
e-mail: justyna.piwowarska@ruciane-nida.pl


 

REFERAT INWESTYCJI I GOSPODARKI KOMUNALNEJ

 

KIEROWNIK REFERATU
Artur Chudzik

pokój numer 20
tel.: 87 425 44 39
e-mail: artur.chudzik@ruciane-nida.pl


ST. DS. GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI
Maja Kosiorek

pokój numer 21
tel.: 87 425 44 38
e-mail: maja.kosiorek
@ruciane-nida.pl

ST. DS. GOSPODARKI ODPADAMI
Andrzej Klimek

pokój numer 21
tel.: 87 425 44 38
e-mail: andrzej.klimek@ruciane-nida.pl


Anna Fiodorow

pokój numer 19
tel.: 87 425 44 48
e-mail: anna.fiodorow@ruciane-nida.pl



REFERAT PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO I OCHRONY ŚRODOWISKA

KIEROWNIK REFERATU
Małgorzata Kaczmarczyk


pokój numer 23
tel.: 87 425 44 51
e-mail: malgorzata.kaczmarczyk@ruciane-nida.pl

 

ST. DS. WARUNKÓW ZABUDOWY I ZAGOSPODAROWANIA TERENU
Julita Małż

pokój numer 23
tel.: 87 425 44 51
e-mail: julita.malz@ruciane-nida.pl

 

ST. DS. OCHRONY ŚRODOWISKA
Piotr Jankiewicz

pokój numer 22
tel.: 87 425 44 40
e-mail: piotr.jankiewicz@ruciane-nida.pl

 

ST. DS. GOSPODARKI KOMUNALNEJ 
Klaudia Konopko
pokój numer 22
tel.: 87 425 44 40
e-mail: klaudia.konopko@ruciane-nida.pl

 


Data powstania: wtorek, 8 kwi 2008 09:54
Data opublikowania: wtorek, 8 kwi 2008 09:55
Data edycji: piątek, 7 sty 2011 10:25
Opublikował(a): Jacek Izdebski
Zaakceptował(a): Jacek Izdebski
Artykuł był czytany: 45686 razy
Ilość edycji: 12