BIP Urzędu Miasta i Gminy Ruciane-Nida

Biuletyn Informacji Publicznej

Lokalna Grupa Działania Mazurskie Morze poszukuje najlepszego kandydata na stanowisko „Asystent biura”

12 czerwca br LGD Mazurskie Morze podpisało umowę z Marszałkiem województwa o sposobie realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju na terenie 6 gmin wokół jez. Śniardwy: Biała Piska, Mikołajki, Orzysz, Piecki, Pisz, Ruciane-Nida. Oznacza to, że najprawdopodobniej już w IV kw. tego roku mieszkańcy tych gmin, będą mogli złożyć pierwsze wnioski o dofinansowanie swoich projektów. Do roku 2014 na dofinansowanie zarezerwowano 8,5 miliona złotych.
Zadaniem naszej organizacji jest zachęcić mieszkańców do skorzystania z dofinansowania, pomóc im przy składaniu wniosków oraz dokonać wstępnej oceny projektów pod kątem realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju. Oprócz tego nasze stowarzyszenie ubiega się o dofinansowanie na realizację własnych działań zgodnych ze statutem.
W związku z powyższym na przełomie czerwca i lipca uruchamiamy nowe biuro w Orzyszu i budujemy zespół pracowników. Obecnie poszukujemy do pracy na cały etat asystenta biura.
Wybrana osoba zajmie się organizacją pracy biura, tak abyśmy mogli sprawnie wykonać wszystkie zadania uzgodnione z marszałkiem. Chcielibyśmy przyjąć do naszego zespołu osobę pozytywną, otwartą na zmiany, świetnie zorganizowaną, odpowiedzialną, niezawodną i doskonale dogadującą się z ludźmi. Atutem będzie doświadczenie przy realizacji projektów dofinansowywanych z zewnętrznych źródeł. Znajomość języka obcego będzie bardzo pomocna, gdyż czeka nas współpraca z zagranicą.
Jesteśmy organizacją całkowicie apolityczną. Obecnie stowarzyszenie liczy 43 członków, w tym gminy, stowarzyszenia, przedsiębiorcy, rolnicy i mieszkańcy – wszyscy z pomysłem na poprawę jakości życia na wsi.
Zbieramy oferty do 7 lipca, ale zakończymy proces gdy tylko znajdziemy idealną osobę, więc nie zwlekaj i wyślij dokumenty na adres mailowy: biuro@lgd.mazurskiemorze.pl lub pocztą: ul. Rynek 5, 12-250 Orzysz.
Szczegółowe informacje o nowym stanowisku pracy, o LGD i o Lokalnej Strategii Rozwoju znajdziesz na stronie: www.lgd.mazurskiemorze.pl
Data powstania: czwartek, 25 cze 2009 12:50
Data opublikowania: czwartek, 25 cze 2009 12:52
Data przejścia do archiwum: środa, 8 lip 2009 12:56
Opublikował(a): Jacek Izdebski
Zaakceptował(a): Jacek Izdebski
Artykuł był czytany: 2865 razy