BIP Urzędu Miasta i Gminy Ruciane-Nida

Zarządzenie Nr 10/2010 Burmistrza Miasta i Gminy Ruciane-Nida

z dnia: 1 czerwca 2010 r.
w sprawie: powołania obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 20 czerwca 2010 r.

Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 27 września 1990 r. o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 2010 r. Nr 72, poz. 467 z późniejszymi zmianami) Burmistrz Miasta i Gminy Ruciane-Nida zarządza, co następuje:

§ 1


Powołuje się komisje wyborcze do przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 20 czerwca 2010 r.

§ 2


W skład obwodowych komisji wyborczych powołuje się następujące osoby:

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1
Świetlica Osiedlowa ul. Mazurska 13, Ruciane-Nida

1. Piotr Ryszard Feliński
2. Karolina Jagielska-Kaczmarczyk
3. Wioletta Anna Jaworska-Bastek
4. Grażyna Lis
5. Krzysztof Nosek
6. Anna Małgorzata Opońska-Nosek
7. Marian Eugeniusz Zubrycki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2
Zespół Szkół Leśnych im. Unii Europejskiej ul. Polna 2, Ruciane-Nida

1. Mateusz Piotr Jagielski
2. Mirosław Politewicz
3. Ewa Rakowska
4. Dorota Karolina Stecka
5. Elżbieta Szaduro
6. Karol Syta
7. Zbigniew Zęgota

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3
Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Gałczyńskiego 2, Ruciane-Nida

1. Irena Halina Borajkiewicz
2. Józef Kruszyński
3. Patryk Krystkiewicz
4. Adela Wanda Sadowska
5. Mikołaj Michał Tkaczyk
6. Maciej Więcek
7. Kamila Zapolska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4
Zespół Szkół Samorządowych im. Agnieszki Osieckiej ul. Gałczyńskiego 2 A, Ruciane-Nida

1. Marianna Długosielska
2. Marek Prosowski
3. Przemysław Ropiak
4. Grzegorz Ogonowski
5. Marzena Sakowska
6. Jacek Schramke
7. Piotr Jan Więcek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5
Świetlica Wiejska Wejsuny 29, Wejsuny


1. Barbara Alicka
2. Mariusz Jan Gbur
3. Roman Macoch
4. Maria Moroz
5. Janina Małgorzata Pieńkowska
6. Zbigniew Bernard Piotrewicz
7. Jerzy Waszkiewicz

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6
Szkoła Podstawowa Ukta 70, Ukta

1. Lidia borys-Dymczyk
2. Tomasz Frąckiewicz
3. Dorota Maria Osiecka
4. Bożena Samsel
5. Grażyna Słabek
6. Irena Zawrotna
7. Kornelia Urszula Wasilewska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7
Świetlica Wiejska Karwica 12A, Karwica

1. Artur Chudzik
2. Stanisław Gołaś
3. Jan Poreda
4. Regina Ropiak
5. Franciszek Wincenty Szaduro
6. Leszek Szok
7. Wioletta Hanna Szok

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8
Świetlica Domu Pomocy Społecznej Ewangelickiego Domu Opieki BEZTEZDA w Ukcie Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Mikołajkach Ukta 31, Ukta


1. Leszek Roman Michalak
2. Stanisław Michalak
3. Marek Samsel
4. Bogdan Skrajny
5. Mariusz Wnuk
6. Lilia Wołk
7. Anna Zubrycka

§ 3


Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.


Burmistrz Miasta i Gminy

Leszek Marek Gryciuk

Data dodania:
Data upublicznienia: wtorek, 20 lip 2010 13:12
Opublikował(a): Anna Fiodorow
Zaakceptował(a): Anna Fiodorow
Artykuł był czytany: 2498 razy