BIP Urzędu Miasta i Gminy Ruciane-Nida

Urząd Miasta i Gminy

BURMISTRZ MIASTA I GMINY RUCIANE-NIDA
Piotr Ryszard Feliński

pokój numer 15
tel.: 87 425 44 30
e-mail: piotr.felinski@ruciane-nida.pl


SEKRETARZ

Danuta Kowalewska

pokój numer 15
tel.: 87 425 44 30
e-mail: sekretarz@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


SKARBNIK GMINY

Wioletta Jaworska-Bastek

pokój numer 9
tel.: 87 425 44 37
e-mail: wioletta.jaworska-bastek@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


RADCA PRAWNY
Dariusz Bączek

pokój numer 14
tel.: 87 425 44 37

ZAKRES CZYNNOŚCI


ZASTĘPCA KIEROWNIKA USC
Agnieszka Miszczuk

pokój numer 6
tel.: 87 425 44 33
e-mail: agnieszka.miszczuk@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. EWIDENCJI LUDNOŚCI

Hanna Kowalska

pokój numer 6
tel.: 87 425 44 46
e-mail: hanna.kowalska@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. OBSŁUGI SEKRETARIATU
Joanna Dziewulska

pokój numer 15
tel.: 87 425 44 30
e-mail: umig@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST DS. OBRONY CYWILNEJ

Józef Kruszyński

pokój numer 19
tel.: 87 425 44 55
e-mail: jozef.kruszynski@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. OBSŁUGI RADY MIEJSKIEJ
Barbara Święcka

pokój numer 18
tel.: 87 425 44 43
e-mail: rada.miejska@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. PROMOCJI GMINY

Grzegorz Albin

pokój numer 8
tel.: 87 425 44 31
e-mail: grzegorz.albin@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. INFORMACJI TURYSTYCZNEJ

Lidia Borys-Dymczyk

ul. Dworcowa 14
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 425 44 48
e-mail: cit@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. POZYSKIWANIA FUNDUSZY ZEWNĘTRZNYCH

Marek Kaczmarczyk

pokój numer 7
tel.: 87 425 44 48
e-mail: marek.kaczmarczyk@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


INFORMATYK - ADMINISTRATOR BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI
Jacek Izdebski

tel.: 87 425 44 42
e-mail: jacek.izdebski@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI
 
REFERAT FINANSOWY

KIEROWNIK REFERATU
KSIĘGOWOŚĆ BUDŻETOWA - DOCHODY
Ewa Kozicka

pokój numer 10
tel.: 87 425 44 36
e-mail: ewa.kozicka@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. WYMIARU PODATKÓW
Marlena Paradowska-Krajza

pokój numer 12
tel.: 87 425 44 49
e-mail: marlena.paradowska-krajza@ruciane-nida.pl
 
ZAKRES CZYNNOŚCI

ST. DS. DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
Malwina Tumińska (zastępstwo Ilona Makowiecka)
pokój numer 13
tel.: 87 425 44 50
e-mail:ilona.makowiecka@ruciane-nida.pl
 
ZAKRES CZYNNOŚCI

ST. DS. KSIĘGOWOŚCI PODATKOWEJ
Wioletta Moroz
pokój numer 12
tel.: 87 425 44 49
e-mail: wioletta.moroz@ruciane-nida.pl
 
ZAKRES CZYNNOŚCI

ST. DS. EGZEKUCJI
Anna Fiodorow

pokój numer 13
tel.: 87 425 44 50
e-mail: anna.fiodorow@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI

ST. DS. WYDATKÓW BUDŻETOWYCH
Ewa Gałgowska

pokój numer 11
tel.: 87 425 44 47
e-mail: ewa.galgowska@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. ROZLICZEŃ PŁACOWO-KADROWYCH
Barbara Klimaszewska-Rodzim

pokój numer 8
tel. 87 425 44 31
e-mail: barbara.klimaszewska-rodzim@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI

 


 

REFERAT INWESTYCJI, GOSPODARKI KOMUNALNEJ, PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO I OCHRONY ŚRODOWISKA

KIEROWNIK REFERATU
Artur Chudzik

pokój numer 21
tel.: 87 425 44 38
e-mail: artur.chudzik@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. DZIERŻAW, UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
Jerzy Waszkiewicz

pokój numer 21
tel.: 87 425 44 38
e-mail: jerzy.waszkiewicz@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO, PODZIAŁÓW NIERUCHOMOŚCI I PROJEKTÓW DECYZJI
Jacek Schramke

pokój numer 3
tel.: 87 425 44 54
e-mail: jacek.schramke@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. GOSPODARKI GRUNTAMI
Kornelia Dawid (zastępstwo Maja Kosiorek)

pokój numer 3
tel.: 87 425 44 54
e-mail: kornelia.dawid@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. WARUNKÓW ZABUDOWY I ZAGOSPODAROWANIA TERENU
Julita Małż
Małgorzata Kaczmarczyk

pokój numer 1
tel.: 87 425 44 51
e-mail: julita.malz@ruciane-nida.pl
e-mail: malgorzata.kaczmarczyk@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. MIENIA GMINNEGO ORAZ INWESTYCJI KOMUNALNYCH
Ilona Makowiecka (zastępstwo Jerzy Waszkiewicz)

pokój numer 21
tel.: 87 425 44 38
e-mail: ilona.makowiecka@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. OCHRONY ŚRODOWISKA
Piotr Jankiewicz

pokój numer 22
tel.: 87 425 44 52
e-mail: piotr.jankiewicz@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. GOSPODARKI ODPADAMI ORAZ UTRZYMANIA CZYSTOŚCI I PORZĄDKU
Andrzej Klimek

pokój numer 22
tel.: 87 425 44 40
e-mail: andrzej.klimek@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI

 


Data powstania: wtorek, 8 kwi 2008 09:54
Data opublikowania: wtorek, 8 kwi 2008 09:55
Data edycji: piątek, 7 sty 2011 10:25
Opublikował(a): Jacek Izdebski
Zaakceptował(a): Jacek Izdebski
Artykuł był czytany: 32639 razy
Ilość edycji: 11